НАПРЯМИ ДІЯЛЬНОСТІ
Пріоритетними напрямами нашої діяльності є рослинництво та експорт і продаж зернових і технічних культур. Успішно застосовуємо сучасну сільгосптехніку та ефективні технології обробки землі для отримання високих врожаїв, впроваджуємо новітні агротехнічні розробки.

Відповідальне відношення до всіх технологічних процесів дозволяє контролювати якість на всіх етапах і отримувати сільськогосподарську продукцію, яка має попит у багатьох країнах Європейського Союзу, Північної Африки та Азії.
У своїй діяльності дотримуємось всіх необхідних стандартів і вимог чинного законодавства. Активно допомагаємо громадам, на території яких орендуємо земельні площі.

Наш досвід переконує, що сільське господарство може і має бути ефективним!
ВИРОЩУВАННЯ ЗЕРНОВИХ І ТЕХНІЧНИХ КУЛЬТУР

Рослинництвовизначальний напрямок нашої діяльності. За основу стратегії розвитку у цій галузі ми беремо використання інноваційної сільгосптехніки і сучасних землеробських технологій для забезпечення високих показників урожайності у довгостроковій перспективі.
На своїх полях ми застосовуємо різні технологічні операції з обробітку грунту, що дозволяє сформувати оптимальні умови для розвитку культур. У роботі використовуємо тільки якісне насіння, добрива та ЗЗР кращих українських і закордонних виробників; системи точного землеробства.
Діяльність у цьому напрямі відбувається з дотриманням всіх екологічних норм і піклуванням про стан навколишнього середовища. Вирощування здійснюється на площі 12 тис. га – це орендовані землі на території Павлоградського району (Троїцька ОТГ, Богданівська ОТГ), які є сприятливим регіоном для рослинництва з точки зору грунтово-кліматичних умов. Об'єм зерносховищ складає 50 тис. т.
При розподілі площ під посів враховуємо цілий ряд чинників, серед яких стан і агрохімічні показники ґрунту, ринкова кон'юнктура. З огляду на кліматичні особливості місцевості та стан грунту основними нашими культурами для вирощування є:
ріпак, горох, соняшник, тверда пшениця, ячмінь , сорго.